Topic for Turkish Of People | Türk Halkı İçin

 • Merhaba değerli kullanıcılar ben Yunus,


  Uzun zamandır Pagekit CMS için çaba gösteriyoruz. Bu yüzden sürekli geliştirmeler yapmaya gayret ediyoruz. Yootheme ekibi tarafından geliştirilen bu açık kaynak projeye şuan için destek kesildi gibi gözüküyor. Fakat biz yine de Pagekit'e yenilikler getirmeye devam ediyoruz. Bu forum SPQRInc tarafından unofficial kurulmuştur. Resmi bir forum hesabı açılana kadar Yootheme ekibi tarafından. Bu forumda takılmayı düşünüyoruz.


  Kullanıcıların çoğunluğu Alman vatandaşı fakat global olabilmek adına forumda ingilizce makaleler mevcut. Bu yüzden Türkler için ayrı bir grup açılamıyor, ancak yine de bir Türk geliştiricinin olduğunu anlayabilmeniz için bu makaleyi yazıyorum. İngilizcenizin yetmediği yerler de, benimle irtibata geçebilirsiniz. Belki bir gün biz de Türkiye için ayrı bir kategori açtırabiliriz ilerleyen zamanlarda.


  Quote

  This article is written for Turkish people. This article only says that pagekit is global. These Turkish of people are a call. Even if English is not good, there is a Turkish Developer, Please immobilize (Fixed) this topic for Turks to see. Thank you guys



  Saygılarımla

  Yunus SENEM

  I <3 Pagekit